כתוב ביקורת על נותן השירות | נותן שירות, מעוניין להצטרף? | אודות | שאלות ותשובות | תקנון
שיפוצים, איסטלטור, הובלות
 
 
     
  אני רוצה למצוא טיפים בנושא:
טקסט חופשי:

עקרונות חשובים בבחירת מדביר ומחירון


נכתב ע"י : דן - Click2Fix.co.il
תחום:
הדברה
תאריך:
10-09-2007

קורס ההדברה הוא קורס אינטנסיבי של שלושה חודשים. תנאי מעבר הקורס בהצלחה הוא זה שיקבע את רישיונו של המדביר. לכן, אם אתם קובעים עם מדביר ששמעתם עליו, בקשו לראות את התעודה שלו ואת תעודת הזהות שלו, לוודא שזוהי אכן תעודת הרישיון שלו. אנחנו לא מתכוונים להפחיד אתכם, אבל אם יש לכם מזיקים בבית ואתם זקוקים לריסוס או לכל סוג של הדברה, חשוב לדעת את הדברים האלו. הדברה מסוגים שונים באיזור הבית, המחסן, החניה או ביתנים קטנים אחרים שיש לכם (אם יש לכם בית קרקע במושב למשל) הם דבר רגיל ביותר, נפוץ ביותר, שכן הבתים ממוקמים בסביבה שיש בה צמחיה רבה ובישראל ישנם הרבה מזיקים.

עקרון חשוב נוסף הוא, שכשאתם בוחרים מדביר, שימו לב אם הוא מבקש לצאת מהבית "לכמה ימים". זה אומר, שהוא לא רציני, שכן ההדברה אורכת כמה שעות מקסימום; כלומר הוא מניח את הרעל, מחכים כמה שעות שלא יהיה ריח באוויר ויכולים לחזור. זה הכל. אם הוא מבקש לצאת את הבית לכמה ימים, יתכן והוא גם יניח את הרעל לא נכון ואז ישנה פה סכנה ממשית!

הרעל הזה מסוכן כמובן, גם לבני אדם. לכן חשוב מאד שהמדביר המקצוען יניח את הרעל בתוך תיבת האכלה – כזו המאפשרת לחולדה לאכול את הרעל ולהתפגר, אבל לא להוציא את הרעל החוצה, דבר שמסכן אתכם ולא ממש עוזר בבעיה. ראיתם רעל מפוזר סתם כך בפינת הבית? לא טוב. מקום שהוא כן יכול, למשל, לפזר את הרעל סתם כך הוא ביוב, כדוגמה למקומות שאינם נגישים לבני אדם בחיי היום יום שלהם.

בקליק2פיקס מדבירים מהשורה הראשונה, שנבחרו על ידי מאות לקוחות מרוצים. שווה לבדוק איתם את כל הטיפים הללו, אולם אנו מבטיחים שהכל יעבור כשורה, שכן הם הכי מקצועיים, הכי איכותיים בארץ ולמעשה עברו סינון.

כמה עולה הדברה ? - מחירון

שירות בסיסי מאד שיעניק לכם מדביר הוא הדברה של כל הבית מחרקים כמו ג'וקים. מחיר ממוצע להדברה בסיסית, לדירה של שלושה חדרים ינוע בין 150 ל-200 שקלים. תאלצו לעזוב את ביתכם, כאמור לשעות מס' בלבד. הדברת בניין נגד מזיקים תעלה כ-400 שקלים והיא כוללת כל תאי הביוב, המקלט, המחסן, המבנה לאיסוף האשפה וארונות החשמל. אחד הדברים היקרים לריסוס הוא הכניסה לבניין, החניה וחדר המדרגות והלובי, הסיבה לכך היא ששם יש את הכי הרבה כניסות ויציאות של ביוב. המחיר למעשה תלוי בביוב, ולכן הוא ינוע בין 250 ל-500 שקלים רק לחלק הזה. כלומר אם תוסיפו את זה לריסוס הבניין כולו, השירות יעלה כאלף שקלים.

דבר אחרון שיש לקחת בחשבון הוא, האחריות על השירות. על עכברים אי אפשר לקחת אחריות שכן ההדברה מקומית, אבל ג'וקים מבקשים אחריות לשנה (אם זה חוזר המדביר בא שוב ללא גביית תשלום) ונמלים חצי שנה.

כל הנכתב לעיל הינו המלצה בלבד, אין הנהלת האתר אחראית לתוכן. כל הזכויות שמורות לאתר קליק2פיקס בלבד.


חזרה למאמרים וטיפים ראשי | מחפשים נותני שירות בתחום הדברה ?

 

כל הזכויות שמורות © Click2fix 2007. אין להעתיק את תוכן המודעות