כתוב ביקורת על נותן השירות | נותן שירות, מעוניין להצטרף? | אודות | שאלות ותשובות | תקנון
שיפוצים, איסטלטור, הובלות
 
 
     
  אני רוצה למצוא טיפים בנושא:
טקסט חופשי:

תקלות נפוצות במזגנים


נכתב ע"י : דן - קליק2פיקס
תחום:
מיזוג אויר
תאריך:
30-09-2007

מזגן האוטו לא עובד. קורה לכם? ובכן, יש לזה פתרון פרקטי מאד. אם המכונית חדשה והמערכת סגורה פיזית, בקשו לבדוק את חיישן יחידת הטמפ', יכול להיות שהוא מכבה את המזגן באוטו, מוקדם מדי בעודו לא קר. אולי יש דליפה של גז. אם לא מלאתם גז בזמן האחרון, וודאו כי אתם עושים כן. אולי שווה גם לבדוק חום מנוע, במכוניות ממוחשבות הוא מנתק ראשית את המזגן עם יש טמפ' מנוע חריגה. אם האוויר פושר, רוב הסיכויים שזו בעיית טרמוסטט. אם יש בעיה של קבל במזגן האוטו, המחירים נמוכים מאד להחלפה: המחיר עד 10$ כולל מע"מ (ההמרה לדולרים רק לצורך רלוונטיות המחירים) ועוד כ-20$ לביקור עצמו אצל טכנאי המזגנים.
מזגנים ביתיים הם סיפור אחר לגמרי, אולם עובדים על אותו העיקרון. מדחס, גז, טרמוסטט, מערכות בקרה וכו'. אם חסר גז במזגן, המחיר כ-40$ כולל מע"מ (ההמרה לדולרים רק לצורך רלוונטיות המחירים) אך ספק אם כדאי למלא גז במזגן כי קרוב לודאי שיש לכם דליפה שדורשת תיקון ועדיף לתקנה במקום למלא כל שנה גז מחדש.
טכנאי מזגנים
אז לאחר שמנינו פה כמה בעיות במזגני הרכב והבית, יתכן ואתם יכולים להתגבר על מחירי הביקור בהבנת הבעיה בעצמכם. אם המזגן לא מקרר בקיץ, יש להוריד את רמת הקור ולהעלות את רמת המאוורר. אם עדיין זה לא עובד, יש כמה סוגים של בעיות שיכולות להוות סיבה לתקלה כזאת: ניקיון פילטרים (יש להקפיד), תקלת חשמל (אולי החיבור לא תקין?), השלט לא מתפקד (בדקו האם זה לא עובד גם במזגן עצמו בלוח הבקרה), נזילת מים פנימית (בעיית פילטרים).
כאמור, הבעיות הן או טכניות (כמצוין בפסקה למעלה) או בחוסר גז. בדקו זאת. אם זו אכן הבעיה, קראו לטכנאי של קליק2פיקס. מחירי העבודה נעים בין כמה עשרות לכמה מאות שקלים, תלוי במזגן ובבעיה. שימו לב לאחריות!
ביקור טכנאי יעלה בין 190 ל-200 שקלים, תלוי באיזו חברה קניתם את המזגן. התקנת מזגן, תעלה בין 500 ל-1000 שקלים (מדובר במזגן ביתי רגיל ולא במיני מרכזי הדורש קירוי וכיו"ב), מיני מרכזי תעלה כ-4000 ₪. מילוי גז בין 300 ל-500 ₪. החלפת קבל של מדחס המזגן, כולל מחיר החלק עולה כשלוש מאות שקלים. תיקון או החלפת מפסק לא תקין של המזגן, כולל מחיר החלק עולה כ-250 ₪. תרמוסטט יעלה בין 250 שקלים ל-400 שקלים. החלפת מנוע מרכזי יעלה בין 600 לאלף שקלים חדשים. צינור ניקוז עולה כ-200 שקלים.
אם אתם צריכים טכנאי מזגנים, איתרתם את הבעיה ואתם זקוקים לעזרה, פנו לקליק2פיקס. יעוץ ועבודה מקצועית מסביב לשעון בכל חלקי הארץ, עם טכנאי מזגנים מעולים ומומלצים מהאיכות הגבוהה ביותר, ללא בעיות.


חזרה למאמרים וטיפים ראשי | מחפשים נותני שירות בתחום מיזוג אויר ?

 

כל הזכויות שמורות © Click2fix 2007. אין להעתיק את תוכן המודעות