כתוב ביקורת על נותן השירות | נותן שירות, מעוניין להצטרף? | אודות | שאלות ותשובות | תקנון
שיפוצים, איסטלטור, הובלות
 
 
     
  אני רוצה למצוא טיפים בנושא:
טקסט חופשי:

שיפוץ הבית - יום אחד זה יגיע...


נכתב ע"י : דן - כותב קליק2פיקס
תחום:
שיפוצים-
תאריך:
05-08-2007

למה לשפץ את הבית

נניח ואתה אדם עם משכורת ממוצעת, עובד קשה, נשוי עם משפחה, רכב, כלב, משכנתא. יש לך חסכון נחמד בצד ואתה שומר אותו למקרה ותרצה לשפר את איכות חייך, בטיול, רכש או שיפוץ הבית. אז למה לשפץ את הבית? לכל אחד מאיתנו רעיון אחר המוביל אותנו לשפץ את מקום המגורים שלנו. לפעמים, מתוך אסתטיקה או יעול של המבנה הקיים שקיבלנו אותו במחיר נוח אך לא בהתאמה אנושית מושלמת לאהבתנו וצרכנו. לפעמים מתוך נוחות ושינוי קל. לפעמים מתוך תחזוק מערכות המבנה, למשל אינסטלציה או חשמל, חלוקת החדרים וכו'.

אז איזה סוג שיפוץ יש לנו?

כאמור שיפוצי הבית מתחלקים לשלושה חלקים: שיהיה נוח יותר (למשל מרחיבים את הבית, מוספים חניה או פרגולה, משנים את החדרים או משפצים את המרפסת הישנה שהיתה סגורה עד היום מימי עמידר המאובקים), שיהיה שווה יותר מבחינת כסף,  תיקון הבית אם נהרס או ניזוק (נזקי הזמן, מה לעשות, עושים את שלהם. הצנרת צועקת ודחוף לקרוא לקבלן).

כדי לשפץ את הבית אתה צריך לבעל מקצוע, שנקרא שיפוצניק על כל תחומיו (היום הוא כבר לא נקרא שיפוצניק אלא משפץ) ויש אצלנו בקליק2פיקס המון כאלו. לאחר שבחרתם אחד, אתם צריכים לקבוע מה הפרויקט על מנת שיוכל להכין לכם תכנית עבודה. הכינו סדר עדיפות: צריך לבדוק מה רוצים, כמה זה עולה, לנפות מה שחורג מהתקציב. העדיפות תנתן לפי הכותרת שנתתם לשיפוץ שלכם - שיהיה נוח יותר, שיהיה שווה יותר מבחינת כסף, תיקון הבית אם נהרס או ניזוק. למשל, אם מערכת הביוב ניזוקה והיא צריכה שיפוץ שבגללו תעשו גם ריצוף חדש, סבבה: שני אלו יהיו למעלה, התקנת אריחים חדשים בדפנות חדר הסלון פחות חשוב כרגע.  הקפד להעביר את המסר הזה, גם בכתב, לשיפוצניק בצורה קוהרנטית וטובה. שלא יהיה בלגאן (חוץ מבסלון).

אז קצת על המחירים

נניח ואתם רוצים לשפץ את האמבטיה, גודלה 6 מ"ר. המחיר הממוצע יהיה כעשרת אלפים שקלים. הכלים שירכוש איש המקצוע יעלו כ-2000 שקלים. יקח לו שבועיים לעשות את זה. עד כאן, סביר לא? המחיר הזה כולל כמובן, טיפול ברצפה, קרמיקה, אמבטיה, אסלה, כיור, ברזים; החלפת צנרת; חיפוי; צביעה. מה שלא כתוב כאן, לא כלול, ועולה עוד. אבל המחיר הוא פחות או יותר כעשרת אלפים שקלים. כמובן שיש טווח משחק במחירי הכלים, שנעים בין מאות שקלים לאלפים, כאמור. דוגמאות נוספות: מחיר שיפוץ אסלה ינוע בין 300-2000 שקלים, כמוה גם הכיור. שיפוץ פשוט יעלה סה"כ 4000 שקלים – שיפוץ יקר, 15000 שקלים. בקיצור, תבדוק את הכיס שלכם, תעשו תכנית עבודה מסודרת עם איש שיפוץ מקצוען, ושיהיה בהצלחה!

כל הנכתב לעיל הינו המלצה בלבד, אין הנהלת האתר אחראית לתוכן. כל הזכויות שמורות לאתר קליק2פיקס בלבד.


חזרה למאמרים וטיפים ראשי | מחפשים נותני שירות בתחום שיפוצים- ?

 

כל הזכויות שמורות © Click2fix 2007. אין להעתיק את תוכן המודעות