כתוב ביקורת על נותן השירות | נותן שירות, מעוניין להצטרף? | אודות | שאלות ותשובות | תקנון
שיפוצים, איסטלטור, הובלות
 
 
     
  אני רוצה למצוא טיפים בנושא:
טקסט חופשי:

דברים חשובים לקראת מעבר והובלה


נכתב ע"י : דן - כותב קליק2פיקס
תחום:
הובלות
תאריך:
20-08-2007

כאשר מחליטים לעבור דירה וזקוקים לשירות הובלה, יש לעמוד על מספר עקרונות חשובים, כדי שלא תהיינה הפתעות לא נעימות. לאחר שארזתם את כל חפציכם בארגזים לפי ההנחיות שנתנו לכם כאן, בקליק2פיקס, ובחרתם את אחד מבעלי המקצוע הטובים ביותר באיזורכם, הנמצאים במאגר שלנו בקליק2פיקס, עליכם להתפנות לעבודה עצמה.

קצת נתונים שכדאי לזכור 

לפי החוק בארץ, כאשר עושים ביטוח דירה, הביטוח כולל את חפצי הבית גם בתנועה. כלומר, אם חתמתם על פוליסה של ביטוח דירה הכוללת גם סעיף של שינוע החפצים – יש עליהם ביטוח מלא, גם שהם מובלים במעבר הדירה ברכב / משאית. אמנם, בדרך כלל ביטוח זה לא יחול על חפצים שבירים במיוחד, כמו מראות, אבל, באופן כללי הציוד שלכם מכוסה. אחריות הפעלת סעיף זה בביטוח הוא על חברת ההובלה והיא אף תצטרך לשלם פיצוי כספי במסגרת השתתפות עצמית במקרה ומשהו ינזק, בנוסף למה שסגרתם בחוזה. כדאי לזכור זאת ולשים לב שהמוביל יודע כל כך.

אז איך יודעים אם זו חברת הובלה טובה?

 אנחנו בקליק2פיקס עושים מאמץ אילעי על מנת שתצאו מרוצים ומחזיקים רק בעלי מקצוע טובים, אולם אין כמו המלצות חמות מבני משפחה וחברים. אחד מהסממנים הטובים ביותר עם עמידה בלוח הזמנים שנקבע. חשוב לקבוע לוח זמנים מדויק עם חברת ההובלה ולהתעקש שיבואו בזמן, יתזזו על מנת שהדברים יגיעו בזמן ויסיימו המשימה כמו שצריך ללא נזקים.  חברת רצינית תשלח אליכם נציג משלה לסגור את העסקה, עם חוזה כתוב, בו צריכים להיות מפורטים לוחות הזמנים (אם קבעתם שמונה בבוקר, אז זה שמונה בבוקר ולא שניה אחרי), המחיר, כל הפרטים כמו המרחק, הקומות, כמות המובילים וכו'. הוא צריך לראות את השטח, לוודא שכמות המובילים שסיכמתם אכן מתאימה לכמות הציוד – כדי לא לעשות עשרות נגלות הלוך וחזור. כמות האנשים צריכה לתאום את הפרויקט והכל צריך להיות מעוגן בחוזה.

לאחר שקיבלתם חוזה חתום מצדכם ומצד חברת ההובלה ליד, חשוב להתקשר יום לפני לוודא שהכל בסדר. אמנם חברת ההובלה אחראית מאד ומסודרת, אבל גם הם בני אדם ויש להם עוד לקוחות. אם אתם רוצים לישון בלילה האחרון (על ארגזים) בצורה שקטה, וודאו מראש שהם זוכרים שמחר בשמונה בבוקר הם אצלכם כדי להעביר הכל, ומביאים מראש את כל הציוד שסיכמתם – כולל ארגזים וכמובן משאית. חברת ההובלה אחראית על העמסת הארגזים (שגם הם, לפי ההסכם אם תרצו, יכולים להיות על חשבונם / הם גם יכולים לעשות עבורכם את האריזה, אבל יש לסכם על כך מראש וזה כרוך בתשלום), העברתם במשאית, שמירתם (למשל, שידה יעבירו עטופה בסרט עבה ומיוחד ובשמיכות כדי שלא תפגם בדרך), שימוש במנוף אם צריך, פירוק המשאית ופירוק הארגזים בתוך הבית גם כן. אז אם סיכמתם הכל מראש בחוזה כתוב, אין מה לדאוג, שיהיה מעבר מוצלח וכיפי לדירה החדשה.


חזרה למאמרים וטיפים ראשי | מחפשים נותני שירות בתחום הובלות ?

 

כל הזכויות שמורות © Click2fix 2007. אין להעתיק את תוכן המודעות