כתוב ביקורת על נותן השירות | נותן שירות, מעוניין להצטרף? | אודות | שאלות ותשובות | תקנון
שיפוצים, איסטלטור, הובלות
 
 
     
  אני רוצה למצוא טיפים בנושא:
טקסט חופשי:

טיפים מפי חשמלאי על חיסכון בחשמל


נכתב ע"י : דן - כתב קליק2פיקס
תחום:
חשמלאי
תאריך:
23-08-2007

הקיץ הזה הוא אחד החמים ביותר שהיו בישראל, כל אחד יכול להבחין בכך. בשנים האחרונות הפך הנושא האקולוגי, לאור התחממות כדור הארץ, לנושא פוליטי בוער, גם בישראל. המגמה הירוקה בישראל דוגלת בין היתר בחסכון בחשמל. קליק2פיקס ובעלי המקצוע שבמאגריה מובילה בתחום ולכן, בקיץ חם זה, אנו שמחים להביא לכם טיפים חשובים לחסכון בחשמל.
אז איך חוסכים
אפשר להוריד עד 30 אחוז מצריכת החשמל בשנה, בעזרת שינויים קטנים. הרי זה ברור שישנם מוצרי חשמל בבית שזוללים חשמל יותר מאחרים, כמו מייבש, מזגן, תנורים וגופי תאורה. בואו נתמקד בשני מוצרי חשמל אשר זוללים חשמל במיוחד בבית: האחד, דוד חשמלי לחימום המים; השני, מכונת כביסה. אינפורמציה על דודי חשמל לסוגיהם אפשר למצוא אצלנו באתר קליק2פיקס, אבל נניח ומדברים על דוד חשמל ממוצע ועל משפחה ממוצעת של שלושה עד ארבעה אנשים. כדאי למשל, להתקין מכשיר הנקרא וסת, והוא דואג כי טמפרטורת המים לא תעלה מעל שישים מעלות; מעבר לחום זה, הדוד סתם מבזבז חשמל וזה עולה כסף. כמו כן, אם המעטפת שלו חמה בזמן שהוא עובד, כלומר שהאנרגיה שלו מתבזבזת ויש תקלה. תוכלו לפנות לאתרנו קליק2פיקס ולבחור את אחד מטכנאי החשמל או טכנאי דודי החימום הטובים שלנו.

דודי החשמל

אחד הפתרונות הטובים לבעיות של בזבוז חשמל בדודי חשמל הם התקנת בידוד תרמי לדוד ולצנרת, אשור חשופה לאוויר. החשיפה לאוויר מעמיסה על מערכת החשמל. עוד טיפ הקשור לדודי חשמל בדירות ממוצעות הוא: התאימו את הדוד שלכם לצריכת החשמל שלכם. דירת בת שני חדרים תסתפק בדוד של 80 ליטר. דירה של 5 נפשות בממוצע, תסתדר עם 120 ליטר. דירה מרובת שותפים תזדקק ל-200 ליטר. כלומר, אם אתם שני אנשים בדירה קטנה, אין צורך ב-200 ליטר, זה המון המון חשמל. טיפ אחרון לחסכון בחשמל הוא שאם הדלקתם את הדוד – הגיוני יותר להדליק אותו שוב לאחר כמה דקות, מאשר למחרת בבוקר. לוקח פחות זמן למים פושרים להתחמם, מאשר למים קרים. כמו כן, עדיף לבדוק כמה מים חמים כבר יש מיום שמש קיצי ישראלי בדוד, לפני שסתם לוחצים על המתג.

מכונת הכביסה

מוצר החשמל הבעייתי הבא, הוא מכונת כביסה. טיפ טריוויאלי, אבל לא כל כך בנאלי הוא – הפעילו מכונה בעלת קיבולת מלאה, ולא שתיים המלאות עד האמצע. כמו כן, שישים מעלות חום של המים יחסכו כ-40 אחוז מצריכת החשמל! ההבדל בין 90 מעלות ל-60 לא גדול, אבל הכסף, הבדל עצום. אז אם אינכם עובדים בעבודה מלוכלכת מדי, כביסה במים פושרים תחסוך הרבה כסף. אין צורך להרתיח את הכביסה ולשלם הרבה מאד כסף, אפשר כאמור, לחסוך בחשמל רק עם צריכה חסכונית וירוקה של חשמל, שחוסכת לנו כסף וחוסכת למדינת ישראל זיהום רב והזדקקות עזה לחברת החשמל.


חזרה למאמרים וטיפים ראשי | מחפשים נותני שירות בתחום חשמלאי ?

 

כל הזכויות שמורות © Click2fix 2007. אין להעתיק את תוכן המודעות