כתוב ביקורת על נותן השירות | נותן שירות, מעוניין להצטרף? | אודות | שאלות ותשובות | תקנון
שיפוצים, איסטלטור, הובלות
 
 
     
  אני רוצה למצוא טיפים בנושא:
טקסט חופשי:

עבודות חשמל - מחירים


נכתב ע"י : דן - כתב Click2Fix
תחום:
חשמלאי
תאריך:
23-08-2007

חשמל הוא עסק רציני

כל הבית שלכם מושתת על עבודות חשמל, בעיקר של מהנדסים אשר עוסקים בחשמל ביתי. כל החיים שלנו מבוססים על חשמל, מהמחשב ועד חיבור מטען הטלפון הסלולרי. חשמל הוא עסק רציני ביותר, העולה לנו כסף ודורש סף בטיחות גבוה ביותר. לכן, אדם שלא עבר הכשרה בחשמל, אין לו תעודה והסכמה – אינו יכול להיות חשמלאי ולעסוק בכך בישראל. אצלנו בקליק2פיקס יש הרבה מאד חשמלאים מומחים ומומלצים, מכל איזורי הארץ שיטפלו לכם בכל בעיה אשר תתעורר בתחום החשמל בבית.

אז כמה זה עולה?

נקודות חשמל, כלומר חיבורים מקומיים של חשמל בבית, יעלו בממוצע 200 שקלים לעבודה. ישנם כמה סוגים של חיבורים, חלקם עם יציאות רבות וחלקם עם מעט. נקודות אלו מופיעות בכל מקום בבית והן בעצמם נקודת החיבור הקדמית שלנו כצרכנים, מול החשמל המגיע מחברת החשמל. נקודות חיבור לתאורה יעלו בממוצע 160 שקלים. נקודות חשמל לחיבור על קיר עם מעגל מכשירים יעלו כ-250. נקודת אינטרקום מחוץ הבניין עד לבית פנימה תעלה 270 שקלים. כמובן שכל חשמלאי גובה מחיר אחר, ורצוי לקבל המלצות מאנשים שאתם מכירים. אצלנו בקליק2פיקס כולם מומלצים.

ישנן עוד עבודות חשמל כמובן, מעט מורכבות יותר. נקודות חשמל ללוח מרכזי, כמו דוד חשמל, מזגן, חיבור כלשהו הקשור למעלית, מצופים בחדר משאבות של הבניין ועוד, יעלו בממוצע בין 200 ל-800 שקלים, כמובן תלוי בעבודה. קו חשמל לחיבור קיר בארגז לטלוויזיה ראשי (עד 10 קומות) למשל יעלה 320 שקלים. חיבור תלת פאזי ישיר 6 מ"מ למעלית יעלה מעל 900 שקלים.

בעל מקצוע רציני כמו אצלנו בקליק2פיקס יכול לספק גם לוחות ועבודה רצינית מאד בבית ובבניין. לוח ראשי לדירה, חצי אוטי חד פאזי, 6 נתיכים, כולל מאמ"ת ראשי יעלה 900 שקלים. לוח ציבורי עם מפרט מלא יעלה כשלושת אלפים שקלים. מפסקי פחת יעלו כ-300 שקלים. מחירים אלו, כוללים עבודה כמובן. לפעמים אפשר, אם מבינים בתחום לקנות מספק החשמל גם מוצרים להרכבה עצמית. אבל חשוב מאד, שתבינו במה מדובר! אביזרים כאלו, כמו מפסק למזגן למשל יעלו בממוצע 100 שקלים. חשמלאי יספק גם שירותי הארקה למיניהם, כמו לאנטנת הטלויזיה. מחיר ממוצע של הארקה הוא 300 שקלים. כמו כן חשמלאים מומחים ומומלצים כמו אצלנו בקליק2פיקס יתקינו לכם מכשירי חשמל, יתקנו אותם, יתקינו מזגנים והכל במחירים נוחים וטובים.

דוגמה נוספת לעבודה בבית, היא החלפת כל החיווט. עבודה כזו תעלה בממוצע, 5000 שקלים והיא עבודה יקרה יחסית, בשל שעות העבודה וסיבוך הפרויקט. החלפת חוטים בחדר אחד יעלו 2000 שקלים, אולם בכל הבית כולל מפסקים ושקעים – 7000 שקלים! אז אם אתם רוצים לעשות חשמל בטוח, רציני ושהעבודה גם תהיה יפה ותחזיק הרבה זמן, פנו אלינו לקליק2פיקס.


חזרה למאמרים וטיפים ראשי | מחפשים נותני שירות בתחום חשמלאי ?

 

כל הזכויות שמורות © Click2fix 2007. אין להעתיק את תוכן המודעות