כתוב ביקורת על נותן השירות | נותן שירות, מעוניין להצטרף? | אודות | שאלות ותשובות | תקנון
שיפוצים, איסטלטור, הובלות
 
 
     
  אני רוצה למצוא טיפים בנושא:
טקסט חופשי:

מורים פרטיים - מחירון


נכתב ע"י : דן - כתב קליק2פיקס
תחום:
מורים פרטיים-
תאריך:
02-09-2007

ילדים זקוקים לעיתים לעזרה בבית הספר. כל תלמיד חלש במקצוע אחר ומכיון שיש צורך להשוות הישגים כמה שיותר, הם נדרשים לעזרה מקצועית בנושא מסוים, באופן אישי, אחד על אחד. בסינגפור למשל, 90 אחוז מהילדים לוקחים שיעורים פרטיים. בישראל הנתונים דומים וילדים רבים נזקקים לשירותים אלו. בקליק2פיקס יש לנו את מגוון המורים הטוב בישראל, מומלצים ובמחירים נוחים.

כמה זה עולה?

הילד לא מצליח להסתדר עם אלגברה, מחפשים מורה פרטי. המחירים משתנים מאד, בעיקר לפי גיל הילד ולפי איזור מגוריכם. מורה לחטיבת הביניים (גילאים 12-15 לערך) במקצועות כמו כימיה, ספרות או אנגלית ידרוש מחירים שונים לפי איזור מגורים. בדרום (באר שבע לדוגמה) או בצפון (קריות) תעלה שעה ראשונה עם המורה כ-50 שקלים בלבד. אותה השעה בדיוק עם המורה המקביל בתל אביב או פתח תקווה, תעלה כבר 70 שקלים. המקום היקר ביותר ללימוד חטיבות הביניים באופן פרטי, למפתיע, הוא דווקא ירושלים, שם הממוצע הוא 120 שקלים לשעה.

המחירים לא ממש משתנים כאשר מגיעים ללימודים עם תלמיד תיכון באופן פרטי. מורה פרטי למתמטיקה באיזור ירושלים, תל אביב או פתח תקווה יגבו עבור שעת לימוד עם ילדכם המתבגר בין 60 ל-70 שקלים. כמובן ששלל המקצועות הבסיסיים, עליהם גם עושים בדרך כלל בחינות בגרות בסוף התיכון, הם "הקריטים" ביותר עבור ילדכם, בין אם הוא בחטיבה או בתיכון. יש כמובן גם לימודים פרטיים במקצועות חוץ, כמו תכנות או עבודה מול תכנת האנימציה פלאש, ששיעור של שעה מול מורה פרטי יעלה כ-90 שקלים.

אם ילדכם הוא תלמיד יסודי בן 10, המחיר ישתנה אך ורק לפי איזור המגורים. כלומר, המורים הפרטיים שלנו בקליק2פיקס וגם כאלו שלא איתנו, גובים מחיר מלא טקט: מותאם לאנשים אשר גרים בסביבתם. שכונה מבוססת בתל אביב ורחובות, תשלם עבור שעת לימוד תורה או חשבון את הזאטוט כ-60 שקלים, כמו תלמיד בוגר יותר; שכונה מבוססת פחות, תשלם כ-40 שקלים עבור שעת לימוד חשבון.

איך בוחרים מורה?

העצה הכי טובה היא לבחור מישהו ששמעתם עליו. הפרופיל של המורה הפרטי הממוצע הוא בדרך כלל סטודנט לתואר ריאלי או הומני, בעל השכלה אקדמית מסויימת ועם גישה לילדים. אם יש לכם חברים שגם ילדיהם הלכו למורה פרטי והוא מרוצה והשגיו משתפרים – זו האינדיקציה הטובה ביותר. אצלנו בקליק2פיקס יש את המורים הפרטיים הטובים בארץ, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו. באינטרנט מורים פרטיים רבים והמודעה הממוצעת נראית כך: "סטודנט לשנה שלישית במחלקה הדו חוגית למתמטיקה וכלכלה, ניסיון של שנה וחצי במתן שיעורים פרטיים במתמטיקה לילדים, גישה טובה". אם אתם רוצים מורה טוב לילדכם, בחרו מישהו בעל ניסיון וגישה, ואם יש לו המלצה (כמו אצלנו בקליק2פיקס) אז בכלל זה משמח. הכי חשוב שהילד יצליח וישתפר בהשגיו ולא ירגיש פחות טוב מחבריו לכיתה.


חזרה למאמרים וטיפים ראשי | מחפשים נותני שירות בתחום מורים פרטיים- ?

 

כל הזכויות שמורות © Click2fix 2007. אין להעתיק את תוכן המודעות