כתוב ביקורת על נותן השירות | נותן שירות, מעוניין להצטרף? | אודות | שאלות ותשובות | תקנון
שיפוצים, איסטלטור, הובלות
 
 
     
  אני רוצה למצוא טיפים בנושא:
טקסט חופשי:

איבחון בסיסי של בעיות אינסטלציה


נכתב ע"י : דן - כתב Click2Fix
תחום:
אינסטלציה
תאריך:
02-09-2007

נכון שזה ממש מלחיץ שהמים עולים בשירותים כאילו עומדים לתקוף אותך? לאינסלטור הממוצע זו ממש בדיחה. אבל אפשרי בהחלט ללמד גם אתכם, איך מתמודדים עם מצב כזה בצורה די מוצלחת. הרי האינסטלטור בעצמו, הוא פשוט אדם מנוסה יותר מכם, בלכלך את הידיים. אז לפני שאתם מתקשרים לאינסטלטור, אולי תנסו ללכלך את הידיים בעצמכם.

הדבר הראשון בעת סתימה (ולא משנה בכלל אם זו בשירותים, בכיור או בכל מקום שעוברים בו מים או ביוב) הוא לנסות לפתוח אותה עם פומפה. הרי בסופו של דבר, גם האינסטלטור ינסה בדיוק אותו דבר. רוב הסתימות בכיור ובכל מקומות הניכוז, הם בסיפון (זה משהו דמוי תוספתן הנמצא בארון תחת הכיור, ושם כל הלכלוך נתקע). אפשר לפתוח ולנקות אותו. להחליף ברז, למשל, זו משימה קלה מאד. יש רק לשים לב לחומרים האוטמים ולאלו המסירים את הסתימה (בסופר מרקט יש חומרים רבים כמו למשל, סנו אינסטלטור) וכמובן לנתק את השיבר הראשי של המים. אחרת תקבלו מקלחת שתפרקו את הברז.

מה הם סוגי התקלות שאפשר לאבחן לבד?

כמובן שלאחר האבחון עליכם לקרוא לאחד האינסטלטורים של קליק2פיקס. אבל כדי לחסוך זמן, אפשר פשוט לומר לו "שמע חביבי, האטם שלי בלוי". תקלות רבות נפוצות בתחום האינסטלציה, למשל: בעיות באטם. רצוי להחליפו לאטם קונוס העשוי עור (האטם הסטנדרטי הוא שטוח ולא טוב במיוחד). לפעמים אפשר לפתור בעיות אינסטלציה על ידי איטום זמני בנייר דבק, עד שמגיע האינסטלטור של קליק2פיקס. אם הברז ממש ממש לא עובד, אפשר לקדוח בו חור חדש (כן, כן חור חדש) בעזרת מקדח 8 מ"מ, ולהכניס אליו צינורית מיוחדת מרוחה בדבק איפוקסי. כאשר הדבק יתבייש, הצינור יתפקד כמו הברז החדש ויעבוד מצוין. אם נסתמה האמבטיה, רצוי למלא אותה עד הסוף כשהיא פקוקה בפקק; לאחר מכן יש לפתוח את הפקק ולשאוב עם פומפה את צינור הניקוז. זה למעשה מושך את כל הלכלוך מהצד השני. אם נוטף לכם הברז במקלחת (כזה שמטפטף כל הלילה ולא נותן לישון) אפשר לצפות אותו בגריז או שעווה. מצוף מקולקל בניאגרה אפשר לעטוף בשקית ניילון לאחר ששפכנו ממנו המים. לא לשכוח לאטום בנייר דבק חזק.

החלטתם להזמין אינסטלטור מקליק2פיקס

הדבר הכי חשוב לזיהוי משהו שאינו רציני, דבר שלא יקרה לכם איתנו, הוא סוגיית המחיר. אם בעל מקצוע שאתם מצלצלים אליו לא מוכן לתת לכם הצעת מחיר עבור עבודה סטנדרטית, כמו למשל "כמה עולה החלפת ברז" והוא אומר אני אגיע אליך ונראה, רוב הסיכויים שהוא גזלן. אין סיבה לא לתת הצעת מחיר רצינית בטלפון. מעבר לכך, צריך לשים לב שהבחור הגון, מכיון שקשה לאתר אינסטלטורים שקרנים רק משיחת טלפון. צריך פשוט להיות ערניים.


חזרה למאמרים וטיפים ראשי | מחפשים נותני שירות בתחום אינסטלציה ?

 

כל הזכויות שמורות © Click2fix 2007. אין להעתיק את תוכן המודעות