כתוב ביקורת על נותן השירות | נותן שירות, מעוניין להצטרף? | אודות | שאלות ותשובות | תקנון
שיפוצים, איסטלטור, הובלות
 
 
     
  אני רוצה למצוא טיפים בנושא:
טקסט חופשי:

מחירון החלפת מנעול ועוד...


נכתב ע"י : דן קליק2פיקס
תחום:
מנעולן
תאריך:
10-09-2007

ננעלתם בחוץ הא? הייתם צריכים לחשוב על מפתח ספייר, אצל השכנים, אצל חברים או סתם בתיק במקום אחר מהמפתח השמיש. כדאי להקפיד לשכפל את המפתחות במקום מורשה עם קוד אישי, ככה שרק לכם בוודאות יהיה עותק מהמפתח (ולא לעוד מישהו, בשניה שתצאו את החנות). אבל בואו נאמר ששכחתם. אז ננעלתם בחוץ, צריך מנועלן.

עבודת הפריצה וההחלפה

מה מנעולן עושה? כשמו כן הוא. הוא מחליף / פורץ מנעולים, או מטפל בכל נושא הצילינדרים והכספות. אם איבדתם את התיק ובו מפתחות וגם תעודה אשר כתוב בה איפה אתם גרים, אולי כדאי שתחליפו את הצילינדר. גנבים עלולים לבוא ולעשות לכם כאב ראש גדול מאד. אחד הדברים הראשונים שעל המנעולן לברר איתכם הוא – האם אתם הבעלים החוקיים של הדירה לפני שהוא פורץ אותה, הכינו את ההוכחות בהשג יד.

לא כדאי להתקמצן על מנעול – יש כאלו שלא עולים הרבה (50 ₪) וקל מאד לפרוץ אותם.

המנעול מורכב משני צילינדרים גליליים כאשר בכל צילינדר יש חמישה חורים וחמישה פינים.
מקבילים. הפינים מונעים הסתובבות של הצילינדר . השקעים במפתח מאפשרים פתיחה של הפינים ופתיחה של המנעול. המנעולן בעזרת כלים משחזר למעשה את פעולת המפתח וגורם להורדת הפינים בתיאום ולהסתובבות הצילינדר. מחיר העבודה תלוי בסוג הדלת. מנעולן מקצוען אשר נדרש לפרוץ את דלתכם כדי להחליף צילינדר יעשה זאת תוך 20 דקות. עלות החלפת הצילינדר היא כ-150 ₪. הפריצה מייקרת ומסבכת את העבודה (ללא פריצה העבודה תארך 10 דקות ותעלה כ-250 שקלים עם הצילינדר כלול במחיר זה). עם הפריצה תעלה 150 שקל, הצילינדר 150 שקל והעבודה כ-100 שקל, כלומר כ-400 ₪. זו עבודה קלה מאד עבור מנעולן כמו שלנו בקליק2פיקס. הוא יצליח לעשות זאת באותו מחיר ובאותם זמנים גם ברב בריח. צילינדר שעלה 40 שקל יקח למנעולן לפרוץ חצי דקה. צילינדר טוב יעלה כ-300 ₪.

כספת לעומת זאת, תיקח שעות רבות לפריצה. אם יש לכם כספת ומשהו קרה למנעול שלה, בדקו את טווח המחירים, קבלו הצעה בכתב ותנו לאיש המקצוע שלנו לעבוד, שכן זו עבודה קשה אפילו בשבילו. מחיר פריצה זה עלול להגיע ל-250 שקלים לא כולל החלקים. חאפרים יתיקנו לכם מנעול שהרגע הורידו ממישהו אחר. חייבים לדרוש כי הצילינדר יהיה באריזה הסגורה המקורית שלו, אחרת לכו תדעו אם הוא רמאי שיעביר את המפתח שלכם למישהו.

ולא לשכוח לבדוק את חוקיות העניין

ואם כבר דיברנו על חוק – אז בדיוק כמו שאתם מחוייבים להראות לו שאתם בעליהם החוקיים של הדירה, גם הוא חייב להראות לכם תעודה עם תמונה שמוכיחה כי הוא מנעולן פורץ ברישיון משטרת ישראל. כל הדברים האלו חשובים על מנת שתתנו לאדם לעשות לכם תועלת, ולא לקרוא לעוד גנבים ופורצים. בקליק2פיקס בעלי המקצוע הטובים והאיכותיים ביותר. פנו אלינו ונסייע לכם.

כל הנכתב לעיל הינו המלצה בלבד, אין הנהלת האתר אחראית לתוכן. כל הזכויות שמורות לאתר קליק2פיקס בלבד.


חזרה למאמרים וטיפים ראשי | מחפשים נותני שירות בתחום מנעולן ?

 

כל הזכויות שמורות © Click2fix 2007. אין להעתיק את תוכן המודעות