כתוב ביקורת על נותן השירות | נותן שירות, מעוניין להצטרף? | אודות | שאלות ותשובות | תקנון
שיפוצים, איסטלטור, הובלות
 
 
     
  אני רוצה למצוא טיפים בנושא:
טקסט חופשי:

מורים פרטיים - מחירים


נכתב ע"י : דן - Click2Fix.co.il
תחום:
מורים פרטיים-
תאריך:
19-09-2007

בדרך כלל שחושבים על מורים פרטיים, הדבר הראשון שעולה לראש הוא מורה פרטי לילדים בגיל היסודי או החטיבה, אשר מתקשים במתמטיקה או הנדסה. נכון, אין ספק שזו אכן הגדרה נכונה של מורה פרטי, אולם מה עם קצת העשרה והשכלה כללית?

מורים פרטיים: לא רק לחיזוק הנקודות החלשות

ובכן, מורים פרטיים יכולים להיות גם מנת חלקם של תלמידים שלא צריכים לחזק את הנקודות בהן הם מתקשים. מורים פרטיים יכולים להיות רלוונטים גם במקרה העשרה, למשל, לעיצוב גרפי או לציור. כלומר, בהנחה שילדכם בן ה-11 אוהב את המחשב או את העיפרון וממש לא צריך להתנצל על השגיו הטובים או הבינוניים במתמטיקה, תנ"ך, ביולוגיה או מדעי המחשב, אתם יכולים לשלוח אותו ללימודים פרטיים של שעה או שעתיים בשבוע אצל מישהו, בדיוק אותו הדבר כמו שהייתם עושים לו היתה לו בעיה בספרות או חשבון.

מורים לעיצוב גרפי בדרך כלל ממוקמים בסטודיו, חנויות בהן הם עובדים בכל הארץ. כלומר, אתם יכולים לחפש מישהו מנוסה באיזור מגורכם, שילמד את הילד דברים שאולי עוד יהוו לו כיוון ללימודים בתיכון ואחר כך במכללה או באוניברסיטה. כמובן שביחס להוראה רגילה, הדבר מעט יקר יותר (מיד תתפלאו שלא בהרבה!) והמחירים משתנים בהתאם לאיזור המגורים. כלומר, המורים הפרטיים בתל אביב או בירוחם, ערים לתקציב של האנשים שגרים בסביבתם.

מחיר של שיעור פרטי הכולל את התכנות פריהנד, פוטושופ, פלאש ועוד, יעלה בתל אביב ין 85 שקלים ל-160 שקל. זה ממש תלוי באיזה סטודיו אתם בוחרים. מה ההבדלים ביניהם? אורך השיעור, ניסיון המורה ולפעמים רק פוזה. המורים שם ילמדו אתכם את בסיס התכנות, יצירת קבצים בצורה הנכונה (חיתוכים, קרופים, הבאה לדפוס, רזולוציה, מסך, פלוט, ביג ועוד דברים), ילמדו אתכם רגישות לאותיות, תמונות וציורים.

מורים לציור יקחו מחירים שונים גם בתוך תל אביב. אם קורס שלם של ציור לאורך 10 חודשים יעלה במתנס בכפר סבא 1500 שקלים, בתל אביב המחירים הם לא לכל השנה (למשל, 5 שיעורים לכל תשלום) ויש להם מחירים שונים. האם המורה מנוסה, יודע לעבוד והכי חשוב, להסביר? זה מה שמשנה את המחיר. שיעור למשל, של קורס רישום וציור בצבע שמן בתל אביב, יעלה בין 500 ל-600 שקלים במקרה אחד (בדרך כלל פגישה אחת בשבוע, בבוקר, בין 3 ל-4 שעות עבודה בכל פעם) ועד 4,800 שקלים ל-8 חודשי קורס לא כולל תשלום למודל וחומרים, במקרה אחר, בבית האמנים בתל אביב.

אם אתם רוצים להעשיר את עצמכם, את ילדכם ואת כל החברים והמשפחה, אתם מומלצים על ידנו ללכת ללמוד עוד דברים. אצלנו בקליק2פיקס מורים פרטיים מכל התחומים (כמובן גם הקונבנציונליים יותר), במחירים טובים, בכל הארץ. פנו אלינו לקבלת הכוונה.

כל הנכתב לעיל הינו המלצה בלבד, אין הנהלת האתר אחראית לתוכן. כל הזכויות שמורות לאתר קליק2פיקס בלבד.


חזרה למאמרים וטיפים ראשי | מחפשים נותני שירות בתחום מורים פרטיים- ?

 

כל הזכויות שמורות © Click2fix 2007. אין להעתיק את תוכן המודעות