כתוב ביקורת על נותן השירות | נותן שירות, מעוניין להצטרף? | אודות | שאלות ותשובות | תקנון
שיפוצים, איסטלטור, הובלות
 
 
     
  אני רוצה למצוא טיפים בנושא:
טקסט חופשי:

איטום גגות - מחירים


נכתב ע"י : דן - כתב קליק2פיקס
תחום:
איטום
תאריך:
24-09-2007

איטום גגות הוא אחד הדברים החשובים ביותר בתחזוקת הבית. הגג כמובן, הוא הדבר המגן עלינו מפני כל אימת הטבע, ותחזוקה לקויה שלו עלולה לגרום לחום או קור בלתי נסבלים בבית, דליפת מים ועוד בעיות רבות ומעצבנות מאד. איטום גגות הוא תהליך שכדאי לעשות לגג, בהנחה וקניתם או שכרתם בית שאינו חדש ואין לכם אחריות על התחזוקה שלו ב-15 או 20 שנה האחרונות, אולם הייתם רוצים להקנות לו חוזק מחודש.

איטום גגות באמצעות שיטות שונות

אוקיי, אז אתם גרים במבנה שהגג שלו לא הכי חדש. אתם רוצים לעשות לו טיפול עשרת אלפים, כדי שהוא ישמור עליכם טוב יותר. לבעלי המקצוע של קליק2פיקס יש כמה שיטות ממש טובות שתוכלו להזמין אצלם, כדי לתחזק את הגג שלכם. כדי לבדוק את מחיר איטום הגגות שלכם – עליכם לדעת קודם כל מה הוא גודלם. בגדול יש שלוש שיטות לאיטום גגות היום: אקריל, זפת, יריעות.

קצת על מחירים

אם הגג שלכם שטוח (בגגות לא שטוחים צריכים להרים את הרצפות, או את השכבות העליונות וכו', זה סיפור מסובך יותר) – כדאי שתעשו איטום גגות בשיטת בידוד תרמי. בידוד תרמי הוא איטום לגגות שטוחים. ישנם כמה סוגים של בידודים כאלו: הראשון העושה שימוש במשחות איטום גגות אקריליות כגון אקרילפז, פוליגג ועוד כל מיני, לעיתים גם ברשת אינטרגלס דו שכבתית.  האיטום הזה מצוין לנזקי מזג אוויר, כדאי לסתום חורים לפני כן. מחיר של חומרים לעבודה כזאת למ"ר הוא 42 ₪.  השני נאטם על ידי פוליאוריטן מוקצף ועולה 30 ₪ למ"ר. ישנם מזרונים חסיני אש שעולים 60 ₪ למ"ר. אם אתם רוצים לבודד וגם להוסיף לגג – יש בטון מבודד מיוחד בטקל, שעולה 400 ₪ למ"ר.

יש עוד אופציות איטום גגות לגג שטוח כמו מריחת זפת חמה בשם פריימר (פריימקוט 101). בדרך כלל מורחים שישה קילו של חומר כזה, בשתי נגלות של 3 קילוגרם על כל הגג. מחיר מ"ר יעלה 30 ₪. יש אפשרות לשים שכבת בידוד של יריעות ביטומניות אלסטומריות מושבחות בפריימרים בעובי שלושה מילימטר, זה עולה כ-70 ₪ למ"ר. רענון של כל סוגי העבודות הללו על ידי בעל מקצוע של קליק2פיקס שכולל גם ניקיון, הסרת לכלוך ושחזור עם חומרים חדשים יעלה כ-65 ₪ למ"ר.

טיפים כלליים

לאחר שבחרתם את סוג האיטום הנדרש, שימו לב לכמה דברים. המחירים הנקובים כאן הם ממוצעים – וחשוב לשים לב שיש על היריעות שקניתם מבעל המקצוע – תו תקן של מכון התקנים. אחרת אחרי שני חורפים, עוד פעם דליפה. הכי חשוב בסוף: אחריות. דרשו את התעודה מבעל המקצוע. על זפת מקובל לקבל אחריות בתעודה ל-8 שנים; אקריל חמש שנים ויריעות, 10 שנים. חורף יבש לכולם!

כל הנכתב לעיל הינו המלצה בלבד, אין הנהלת האתר אחראית לתוכן. כל הזכויות שמורות לאתר קליק2פיקס בלבד.


חזרה למאמרים וטיפים ראשי | מחפשים נותני שירות בתחום איטום ?

 

כל הזכויות שמורות © Click2fix 2007. אין להעתיק את תוכן המודעות