כתוב ביקורת על נותן השירות | נותן שירות, מעוניין להצטרף? | אודות | שאלות ותשובות | תקנון
שיפוצים, איסטלטור, הובלות
 
 
     
  אני רוצה למצוא טיפים בנושא:
טקסט חופשי:

תקלות במכונות כביסה


נכתב ע"י : דן - קליק2פיקס
תחום:
טכנאי מוצרי חשמל ביתיים
תאריך:
30-09-2007

מה תעשו אם יש לכם תקלה במכונת הכביסה, וכמות הכביסה המצטברת היא בלתי נסבלת? תקראו לטכנאי מכונות כביסה. טווח העבודה שלו קטן ביותר בדרך כלל: ישנן שלוש תקלות בסיסיות של מכונות כביסה, שבדרך כלל הן אלו שיפרו את שלוותכם. התקלות הללו לא מי יודע מה מסובכות תקלה ראשונה: סתימה בצינורות. עלות התיקון היא בביקור בלבד, כלומר אין ממש צורך להחליף איזה חלק. תקלה שניה: משאבה מקולקלת. יש צורך להחליף והיא עולה מקסימום 250 ₪, לא נורא כל כך. תקלה שלישית: גוף חימום מקולקל. עלות החלק הוא כ-150 שקלים. עלות ביקור שיש להוסיף לכך היא כ-200 שקלים. אז סך המחיר לא גבוה מאד, כ-350 שקלים בממוצע.

אז איך מתקנים את החלקים

אם אתם מבינים או מכירים מישהו שמבי, מה טוב. תחסכו את עלות העבודה, ותקנו את החלקים, שעולים גג 200 ₪ בדרך כלל (כמובן אלא אם יש בעיה בתוף או משהו מסובך יותר ואז שווה לשקול לקנות מכונה חדשה). עלות הביקור והתיקון היקרים ביותר הם כאמור 350 ₪ בממוצע. אם אתם מזמינים טכנאי מכונות כביסה, עלות הביקור אמורה לעלות כ-200 ₪. זה המחיר חברים! 200 שקלים, שכן חאפרים יגידו לכם שעלות הביקור היא כ-50 שקלים בלבד – נשמע טוב, ואז – יפציצו לכם במחירים של התיקון. למשל גוף חימום ב-400 שקלים! לפעמים יחליפו לכם גם דברים שאינם מקולקלים בכלל.

מילה מהטכנאי שלנו

כמו שאמרנו מחירי / תקלות המכונות הם עניין שיש לו גבולות מחירים. אבל יש עוד כמה אספקטים טכניים שכדאי לדעת. מה שמשנה בקניית / תיקון מכונות כביסה אצל טכנאי מכונות כביסה הוא אך ורק המחיר! לא היצרן. מכונות גרמניות מייצרים בתורכיה, למשל, ככה שזה לא ממש משנה. גם למכונה מתורכיה, גם לזו מגרמניה וגם לזו מעזה סיכוי זהה להתקלקל. חשוב לשים לב גם לאורך האחריות, שכן לאחר שהיא תגמר, אתם תלכו לחפש תיקונים אצל החברים שלכם; חשוב לקנות ממישהו שנותן אחריות ארוכה וככה התיקון אצלנו, טכנאי מכונות הכביסה, ישתלם לכם ולא יעלה לכם הרבה (תיקון כאמור, כ-300 ₪, מכונה חדשה – 3,500 ₪). בדרך כלל האחריות של היבואנים היא שנה עד שלוש שנים. צריך לבדוק מי נותן הכי הרבה זמן אחריות, כי יבואנים מביאים יותר ממותג אחד, בלי להכנס לשמות. למשל, קרדן נותנת שנה אחריות אבל 7 (!) שנים נוספות בתשלום קטן מאד. זה ממש שיא לעומת אמפא שנותנת שנה גג.

אם אתם רוצים טיפים כאלו, מחירים, יעוץ או עבודת תיקון למכונת הכביסה שלכם, אתם יכולים לפנות אלינו בקליק2פיקס, לקבל את כל שתרצו. אצלנו בעלי עסק מומלצים מכל הארץ, עם ניסיון רב בתיקוני מכונות כביסה ועבודה מול אנשים, מכל הארץ בהתאם לצרכיכם ומקום מגוריכם.

כל הנכתב לעיל הינו המלצה בלבד, אין הנהלת האתר אחראית לתוכן. כל הזכויות שמורות לאתר קליק2פיקס בלבד.

 

כל הזכויות שמורות © Click2fix 2007. אין להעתיק את תוכן המודעות