כתוב ביקורת על נותן השירות | נותן שירות, מעוניין להצטרף? | אודות | שאלות ותשובות | תקנון
שיפוצים, איסטלטור, הובלות
 
 
     
  אני רוצה למצוא טיפים בנושא:
טקסט חופשי:

תיקון מחשב


נכתב ע"י : דן - כתב קליק2פיקס
תחום:
טכנאי מחשב
תאריך:
30-09-2007

תקלות מחשבים אפשריות – בעיה ופתרונה

עוד לפני שמרימים טלפון לטכנאי, יש בעיות שתוכלו לאתר בעצמכם, ורק אחר כך להתקשר לאחד מבעלי המקצוע של קליק2פיקס. זה חוסך זמן ואולי את עלות הביקור. המחשב, אחד הדברים היקרים ביותר לאדם בימים אלו, הוא מוצר חשמלי חשוב מאד לבית וגם לעבודה. אם הוא לא עובד, זה ברוך רציני ביותר.

המחשב מצפצף ולא עולה תמונת מסך? הביוס שלכם איתר בעיה. אם אתם לא מפחדים לפתוח את המחשב, בדקו אם כרטיס המסך או הכבלים של המחשב יושבים כמו שצריך. כמובן, שימו לב לא להתחשמל. המחשב נדלק מעצמו / נתקע? אולי בעיה בהתחממות המעבד תקלת זיכרון. תמיד טוב לעשות ריסטרט זה ממש פותר הרבה בעיות. גם להגדיל את הזכרון או לעשות איחוי (דיפרגמציה) זה טוב. אם המחשב חדש, אולי לא התקינו את הזכרון כמו שצריך, פנו לסוחר ממנו קניתם אותו. אם המחשב ישן, אז זו ודאי בעיית מעבד. בקיץ הוא מתחמם מאד, ישנן תכנות הבודקות את טמפ' הרכיבים במחשב. נסו אותן.

המחשב עושה קולות? רוב הסיכויים שנדפק אחד המאווררים של המחשב. לא רואים סרטים? רוב הסיכויים שאתם צריכים מקודד דיוויקס חדש. לא בעיה, אפשר למצוא אותו בחינם, מעודכן, בכל רחבי הרשת. נכנסים לאיזה אתר באינטרנט ורואים חלון ריק? בעיית קידוד, רוב הסיכויים. כדי לתקן, בצעו קליק ימני במקום כלשהו בדף הריק ובחרו Encoding - Auto Select. לעיתים הבעיה נובעת מקובץ פגום במטמון של Internet Explorer והיא  תיפתר אחרי מחיקת הקבצים במטמון (בדפדפן: Tools - Internet Options כניסה ל Delete Files).

האינטרנט לא עובד? כנראה יש למודם שלכם בעיית סינכרון (בעיקר אם הוא מתחבר ליו אס בי). תמיד טוב לנתק ולחבר לחשמל מחדש. המסך מרצד? אם הוא חדש אולי יש פגם חשמלי. אם הוא ישן אולי החיבור לא טוב. הכנסו להגדרות התצוגה, שימו לב לערך תדירות הרענון. אם הוא 70 הרץ, זו בדיוק הבעיה. שנו את זה ל-100. אולי שווה גם לנתק ולחבר אותו מהחשמל, להרחיק אותו ממוצרי חשמל אחרים ומנורות וכו'. אם המסך נהיה כחול או אדום – תעשו ריסטרט. שווה לבדוק את החיבור של המסך למחשב, כי המעבד הגרפי מורכב מצבעים ואז אולי צבע השתלט עליו בגלל בעיית חשמל. שווה לבדוק.

טכנאי מחשב, כמה זה עולה

בחרתם להקליק לקליק2פיקס. כדאי לתאר את הבעיה בטלפון לפעמים זה חוסך את הגעתו. מחיר ביקור כזה הוא כ-200 ₪. אם הוא לוקח את המחשב אליו, הוא יעשה לו דיאגנוזה. מחיר האבחנה הוא כ-100 ₪. כאן אתם יכולים לבחור אם לתקן (ולשלם עבור האבחנה) או לא. עלות התיקון תלויה בחומרת הבעיה.  התקנה מחדש של מערכת הפעלה – 300 ₪. הרחבת זיכרון, 70 ₪. את החלק הישן הוא חייב להחזיר לכם! בררו מחירים של חלקים באינטרנט לפני התיקון.

כל הנכתב לעיל הינו המלצה בלבד, אין הנהלת האתר אחראית לתוכן. כל הזכויות שמורות לאתר קליק2פיקס בלבד.


חזרה למאמרים וטיפים ראשי | מחפשים נותני שירות בתחום טכנאי מחשב ?

 

כל הזכויות שמורות © Click2fix 2007. אין להעתיק את תוכן המודעות