כתוב ביקורת על נותן השירות | נותן שירות, מעוניין להצטרף? | אודות | שאלות ותשובות | תקנון
שיפוצים, איסטלטור, הובלות
 
 
     
  אני רוצה למצוא טיפים בנושא:
טקסט חופשי:

תיקון מחשב - מחירון בסיסי


נכתב ע"י : Dan - Click2Fix.co.il
תחום:
טכנאי מחשב
תאריך:
30-09-2007

תקלות מחשבים אפשריות – בעיה ופתרונה

היו אס בי לא מגיב. אתם מכניסים אותו פנימה, כלום. כאילו לא הוחדר שום דיוואייס חשמלי לתוך המחשב וכל פעם זה קורה עם כניסה אחרת! ובכן, היו אס בי הוא לא רק מכשיר לחיבור דיסק און קי. הוא גם נותן שירות חשמל למקלדות, עכברים וכו'. אם אתם מחברים ליו אס בי הרבה מאד מכשירים, יתכן ויש עליו עומס. קנו מפצל יו אס בי חיצוני עם הרבה כניסות. זה מקל ומחלק את העומס החשמלי מאד. למשל, מטריקס אלקטרוניקס מציעה ב-100 שקלים + 10 ₪ די משלוח יו אס בי חיצוני מתפצל לשתי יציאות. אבל יש כמובן, עם יותר.

במקרים נדירים הבעיה קשורה לבאג בביוס ותיפתר על-ידי עדכון ביוס. קרוב לוודאי שתוכלו למצוא על כך פרטים באתר האינטרנט של יצרן לוח-האם, אבל אם אינכם יודעים כיצד לעדכן בעצמכם תנו למישהו אחר לעשות את זה - ביצוע שגוי עלול גם להזיק. פה נכנסים בעלי המקצוע של קליק2פיקס ועל כך נרחיב עוד מעט.
בעיות יו אס בי נוספות: היו אס בי הקדמי שמצוי ברוב המחשבים לא עובד! לפעמים יציאת היו אס בי קבועה במארז ואינה מחוברת ללוח האם. הסיבה הכי נפוצה למצב הזה: הטכנאי שהתקין את המחשב שכח לחבר את הכבל הקטן שיוצא מהלוח אל השקע הקבוע במארז. אפשר להציץ בתוך המחשב ולראות, אם אתם לא מפחדים להתחשמל כמובן. אם אין כבל לא בעיה להשיג כזה (בכל חנות אביזרים). אם המחשב חדש - פנו לספק ותנו לו לשבור את הראש. מחיר כבל כזה יעלה כ-50 שקלים בערך. כמה עולים כבלים למחשב? דוגמאות: כבל רשת מוצלב, 120 שקלים. כבל פייר וואייר עם תוכנה, 200 ₪. קבל קומקום יעלה 35 ₪.

טכנאי מחשב, כמה זה עולה

בחרתם להקליק לקליק2פיקס. כדאי לתאר את הבעיה בטלפון לפעמים זה חוסך את הגעתו. מחיר ביקור כזה הוא כ-200 ₪. אם הוא לוקח את המחשב אליו, הוא יעשה לו דיאגנוזה. מחיר האבחנה הוא כ-100 ₪. כאן אתם יכולים לבחור אם לתקן (ולשלם עבור האבחנה) או לא. עלות התיקון תלויה בחומרת הבעיה.  התקנה מחדש של מערכת הפעלה – 300 ₪. הרחבת זיכרון, 70 ₪. את החלק הישן הוא חייב להחזיר לכם! בררו מחירים של חלקים באינטרנט לפני התיקון. טכנאי המחשב של קליק2פיקס מצוים בכל הארץ ויעזרו לכם בזמן אמת ומהר מאד, להציל את הבית ואת העסק! את המחשב האישי שלכם עליו כל אוצרותיכם. כל מה שעליכם הוא לגלוש לאתרנו וליצור עמנו קשר, במאגרנו טכנאי המחשב הטובים בארץ, מומלצים, מסודרים לפי איזורים ובעלי ניסיון רב מול כל מגוון התקלות והבעיות ופתרונן (וגם כאלו שלא מנינו כאן כמובן).

כל הנכתב לעיל הינו המלצה בלבד, אין הנהלת האתר אחראית לתוכן. כל הזכויות שמורות לאתר קליק2פיקס בלבד.


חזרה למאמרים וטיפים ראשי | מחפשים נותני שירות בתחום טכנאי מחשב ?

 

כל הזכויות שמורות © Click2fix 2007. אין להעתיק את תוכן המודעות