כתוב ביקורת על נותן השירות | נותן שירות, מעוניין להצטרף? | אודות | שאלות ותשובות | תקנון
שיפוצים, איסטלטור, הובלות
 
 
     
  אני רוצה למצוא טיפים בנושא:
טקסט חופשי:

שיפוצים - קצת הסברים לפני...


נכתב ע"י : Dan - Click2Fix.co.il
תחום:
שיפוצים-
תאריך:
30-09-2007

אז איך נגשים לדבר כזה בכלל?
במשך השנים הטכנולוגיה הקשורה בתחזוק ואחזקת המבנה הלכה והשתפרה. אם תתכננו בזהירות ובצורה מוקפדת, תוכלו לשפר את מראה הבית ואין חוסנו לאין ארוך. לפני ביצוע השיפוץ, כמובן, צריך לעשות הערכת מצב: מה חשוב, מה פחות, כמה זה עולה, האם יכולים לעמוד בהוצאה כזאת בכלל ועוד. שיפוץ טוב הוא חלום בהתגלמותו. לכן צריך להקפיד שהוא יצא לפועל כמו שצריך.

סדר הפעולות לקראת שיפוץ נכון בבית
קודם כל, קבע מה אתה היית רוצה לעשות בבית – וסדר את זה לפי סדר החשיבות, שההמלצה שלנו, מה הכי רעוע ודורש תיקון. נגיד, צנרת. הזמן איש מומחה מקליק2פיקס לבדוק את הריאליזם של התכנית שלך: לכל בית יש נק' תורפה, השאלה האם אפשר להוציא לפועל טכנית את כל מה שרצית או שאי אפשר כי עכבות בבית? עשה שרטוט מקצועי של השיפוץ ובחן זאת: נראה טוב?
קבל הצעת מחיר מכמה שיותר אנשים, שלוש קבוצות בעלי מקצוע זהות לפחות (ספק חומרים, אדריכל וכו'). עליך להיות ידען מושלם בחומרים, עלותם והכדאות שלהם. לאחר שבחנת את ההצעה ההגיונית ביותר, השווה אותה ליוכלותך הפיננסיות.

עושים לבד או עם קליק2פיקס?
אם אתה עושה לבד ויש לך יכולות טכניות טובות עד כדי כך שאולי כדאי שתחליף מקצוע, חשוב שתבדוק עם אלו אנשים תעבוד שתפקח על הפרויקט. כלומר, מול איזה ספקים, חומרים, אנשי תכנון ואנשי עירייה. אבל, זו סוגיה בעייתית, שכן כמה זמן תוכל להעדר מהעבודה? האם אתה יכול לספק עבודה מקצועית ותכנון? לצבוע חדר או להחליף צנרת זה סביר, אבל ריצוף ועוד כל מיני דברים מסובכים, זה כבר רציני יותר. אולי עדיף לשקול, ברצינות, את אחד מבעלי המקצוע שלנו בקליק2פיקס, אתר בעלי המקצוע האיכותי ביותר בארץ.
החלטת לקרוא למומחה שיפוצים מקליק2פיקס. צור חוזה בו תהיה חלוקה של האחריות על העבודה. אתה אחראי על: בחר חומרים, חברת שיפוץ והשג אישורים. המשפץ אחראי על: לעשות עבודה טובה, עם עובדים חוקיים ולפי החוזה.

אל תדאג לבלגאן
יכול להיות חוויה לגור בבית משופץ, אבל, ברוב המקרים זה מחרפן אנשים. לכן, רצוי להכין מראש מקום עבודה נוח לעובדים, שתהיה להם גישה למים, שירותים ומקלחת. תן להם לעשות את שלהם, ואם אתה יכול, עבור לדירה חלופית בזמן שאתה עושה שיפוץ. אם אחד העובדים מעצבן אותך, פנה לבוס. הוא ידע איך לדבר איתו, אתה, משלם לבוס, לא לפועלים ולכן חסוך מעצמך את עוגמת הנפש. אם לא בא לך שיעשנו בבית, תאמר זאת. בקיצור, היה פתוח. אם אתה לא גר בבית בעת השיפוץ, למה להתעצבן? ובסוף, זכור כי אתה רוצה שביתך יהיה יפה ומתוחזק. זו המטרה, ספור עד 10.

כל הנכתב לעיל הינו המלצה בלבד, אין הנהלת האתר אחראית לתוכן. כל הזכויות שמורות לאתר קליק2פיקס בלבד.


חזרה למאמרים וטיפים ראשי | מחפשים נותני שירות בתחום שיפוצים- ?

 

כל הזכויות שמורות © Click2fix 2007. אין להעתיק את תוכן המודעות