כתוב ביקורת על נותן השירות | נותן שירות, מעוניין להצטרף? | אודות | שאלות ותשובות | תקנון
שיפוצים, איסטלטור, הובלות
 
 
     
  אני רוצה למצוא טיפים בנושא:
טקסט חופשי:

איטום חדר אמבטיה


נכתב ע"י : דן - Click2Fix.co.il
תחום:
אמבטיות
תאריך:
30-09-2007

איך עושים דבר כזה לבד?
נגיד ואתה בעל כישורים טובים לעבודה בידיים ואתה רוצה לחסוך, אחת השיטות הטובות היא לשפץ חדר קטן לבד. שיטת השלביות היא החשובה. צריך לסדר הכל לפי דרך העבודה הנכונה, קודם כלים, אח"כ תכנון, אח"כ ביצוע וכו'. בחירת הכלים תעשה כמובן בצורה כלכלית, אבל לא להתקמצן יותר מדי. מה צריך? מברשת, רולר, סיליקון דוחה עובש, צורת "אל" אנגלית מאלומיניום, מגרד רוּבה, אבקת רובה, שואב אבק, כפפות. אתה צריך לעשות תכנית מסודרת, לחשוב בדיוק על סדר גודל העבודה ועל כמה זמן זה יקח. כמובן, שזאת אחרת שתכננת לקנות את החומרים שצוינו כאן לעיל והחלטת שאתה מסוגל לעשות זאת לבד.

איך עושים?

שלביות! כבר אמרנו על שלביות. צריך לגרד את כל המשיקים בין האריחים לנקודות החיבור, כדי שיהיה נקי וללא אבק, לכלוך או כל מיני שטויות שנתפסו שם במשך השנים. צריך לנקות טוב טוב עם מברשת ושואב אבק את כל הלכלוך. השלב הבא, יהיה, להוריד את כל הסיליקון הישן המחבר את מוצרי האינסטלציה לקיר, למשל מסביב לאמבטיה, כיורים וכו'. בזהירות, זה חשוב לשים לב למה שאתם עושים. נקו שוב עם מברשת, נייר, שואב אבק. חשוב שהעבודה תהיה סופר נקיה, שלא תהיה בעיה בהדבקה מאוחר יותר.
חשוב לפני תחילת האיטום, לשקול לצבוע מחדש את קירות החדר, עם צבע סיד דוחה עובש, שיעמוד בלחות. אם אתם כבר בשיפוץ אז למה לא? נגיד וסיימתם, צריכים להתחיל לעשות את מלאכת האיטום תכלס. השלב הזה יהיה ערבוב רובה לפי הוראות האריזה ומריחה בכל המקומות בהם גירדנו את המשיקים. לא ליד הכיור והאמבטיה אבל! בשום פנים ואופן! שם שמים סיליקון. צריך לתת לרובה להתייבש שעה ואז לשייף עם נייר. השלב הבא כאמור, יהיה לחדש את הסיליקון במקומים הרטיבים שאמרנו. בהצלחה.

כמה זה עולה
שיפוץ האריחים בחדר האמבטיה למשל, הוא 150 ₪ למ"ר. סה"כ, נגיד 800 שקל. כמובן שאם עושים זאת לבד, העבודה לא עולה אלא רק החומרים. אם בחרתם ללכת על בטוח ולהזמין את אחד מבעלי המקצוע המעולים של קליק2פיקס המרושתים בכל הארץ, המחיר ישתנה ויעלה, אך העבודה מובטת לצאת מושלמת. בואו ניקח דוגמה סטנדרטית, חדר אמבטיה בגודל 6 מ"ר, יעלה עשרת אלפים שקלים שיפוץ ועוד 4,000 ₪ חומרים. לא מעט, אבל שווה. העבודה הזאת, תיקח לך שבועיים ולבעל מקצוע עם עוזרים פחות משבוע. זו כמובן הערכה גסה. ה העבודה כוללת?

  •  פירוק ופינוי הרצפות, הקרמיקה, האמבטיה הקיימת,האסלה הכיור והברזים.
  • חיפוי הקירות ריצוף הרצפה בקרמיקה שתיבחר על-ידי הלקוח.
  • החלפת תשתית הצנרת הקיימת: 3 נקודות צנרת והרכבת הכלים החדשים.
  • צביעת התקרה והחלק העליון של הקירות שאינו מחופה בקרמיקה.

כל הנכתב לעיל הינו המלצה בלבד, אין הנהלת האתר אחראית לתוכן. כל הזכויות שמורות לאתר קליק2פיקס בלבד.


חזרה למאמרים וטיפים ראשי | מחפשים נותני שירות בתחום אמבטיות ?

 

כל הזכויות שמורות © Click2fix 2007. אין להעתיק את תוכן המודעות