כתוב ביקורת על נותן השירות | נותן שירות, מעוניין להצטרף? | אודות | שאלות ותשובות | תקנון
שיפוצים, איסטלטור, הובלות
 
 
     
  אני רוצה למצוא טיפים בנושא:
טקסט חופשי:

זגגות - סוגים ומחירון


נכתב ע"י : דן - כתב קליק2פיקס
תחום:
זגגות
תאריך:
30-09-2007

חלונות אלומיניום
אלומיניום הינו חומר יעיל, עצם תכונותיו כחומר קל וחזק בעל אפשרויות עיבוד מדויקות ויכולת התאמה טובה לפתח, אטימות ואפשרויות עיצוביות רבות הוא כיום החומר המוביל ביצור חלונות. אלומיניום הוא חומר טוב: אוטם טוב, עונה על התקן הישראלי וקיים בשום מבחר גדול ביותר של דוגמאות וגוונים שונים. בשנים האחרונות עקב טכנולוגיות מתקדמות ושימוש בצבעים ייחודיים חלונות אלומיניום דומים יותר ויותר לחלונות העשויים עץ וחומרים טבעיים אחרים. חלונות אלומיניום נפוצים גם בבניה המסחרית. בפתחים עליונים שמטרתם להחדיר אור מן הגג ודורשים אטימות מירבית נותן האלומיניום תשובה טובה לבעיות שעלולות להיווצר.

מחירי זגגות

 
מחיר הזגגות הם בדרך כלל כ-150 שקלים לעבודה, מחירי הזכוכיות משתנים. נגיד, שמשה של מכונית, עולה כ-1500 ₪. הזכוכיות עולות כמה מאות שקלים במכפלות של עובי, גודל ושכבות. על הזכוכיות, מיד:
סוגי זכוכיות לחלונות אלומיניום

  1. זכוכית מונוליטית
  2. זכוכית בידודית
  3. זכוכית ביטחון

זכוכית מונוליטית:

זכוכית שיכולה להיות שקופה, כהה או עם עיטורים, בעובי 4-6 מ"מ. זכוכית זו משמשת לזיגוג באזורים שאינם מוגדרים כאזורי סכנה כגון חלונות בחדרים שתחתיתם בגובה גבוה מ מטר וחצי מהריצפה. אפשר לזגג בה גם חדרים רטובים או חמים: כשמחסמים זכוכית זו ניתן לזגג בה אזורי סכנה כגון דלתות וחדרים רטובים. מעקים יש לבצע בעובי מינימלי של 8 מ"מ. חיסום זכוכית לחום ולקור, כמו שזכוכית זו מסוגלת, הוא תהליך של חימומה לטמפרטורה של 680 - 730 מעלות (תלוי בעוביה) לפרק זמן שבין 3 דקות לכ 10 דקות וקירורה וכך מקבלים חוזק פי ארבע מזכוכית רגילה. בקיצור, זכוכית מצוינת.

זכוכית בידודית:

שתי זכוכיות מונוליטיות עם רווח אטום ביניהם. זו זכוכית ממש טובה לשמירה על אקלים. עדיף מבחינה אקוסטית להשתמש בהרכב זכוכיות בעלי עובי משתנה. הרכב זכוכית מקובל הוא 14 מ"מ כשעובי שני הלוחות הוא 4 מ"מ והמרווח ביניהם הוא 6 מ"מ. עובי הזכוכית הכללי תלוי גם בסוג החלון שכן ישנה בחלק גדול מהחלונות מגבלת עובי הזיגוג המכסימלי. ישנם חלונות שבהם ניתן לזגג עד עובי של 36 מ"מ זכוכית בידודית ואף לשלב בין הזכוכיות צילון פנימי למרווח של 25 מ"מ המופעל ידנית על ידי מגנטים או מופעל חשמלית.כמובן עובי המרווח הגדול תורם משמעותית לבידוד הטרמי והאקוסטי של חלל הבית.


זכוכית ביטחון:

 שתי זכוכיות מונוליטיות עם שכבת פלסטיק. מיגון מצוין לחלל.
עוד על זגגות, חלונות ועבודות מסוג זה, באתרנו קליק2פיקס, שם יש את בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום, מכל הארץ, עם המלצות מאנשים רבים ובמחירים טובים ומפוקחים. אם אתם צריכים עבודות מסוג זה, פנו אלינו.

כל הנכתב לעיל הינו המלצה בלבד, אין הנהלת האתר אחראית לתוכן. כל הזכויות שמורות לאתר קליק2פיקס בלבד.

חזרה למאמרים וטיפים ראשי | מחפשים נותני שירות בתחום זגגות ?

 

כל הזכויות שמורות © Click2fix 2007. אין להעתיק את תוכן המודעות