כתוב ביקורת על נותן השירות | נותן שירות, מעוניין להצטרף? | אודות | שאלות ותשובות | תקנון
שיפוצים, איסטלטור, הובלות
 
 
     
 
שירות:
 6
 
זמינות:
 7
 
מקצועיות:
 5.5
 
מחיר:
 7.5
 
מס' תגובות: 4 | פרופיל חברה>


    רונן הובלות, הובלות

 
תחומי פעילות:
הובלות

איש הקשר:  
 
אזור עבודה: מרכז
תל-אביב, רמת גן - גבעתיים
 
  טלפון: 054-5334158
פקס:  
 
דואר אלקטרוני:
לא קיים

אתר אינטרנט:
  תיאור העסק:
לא קיים
 

  ביקורות אחרונות על העסק
   
פרטי הביקורת
 
נכתב ע"י אפרת   בתאריך  30-10-2007
ציון כללי:
 8.5
 
 
מחיר: 700 ש"ח. דבר לשיפור: 1.מחיר. 2 דברים לשימור: 1.זמינות 2.מקצועיות. ביקורת מילולית: נותני השירות התקשרו אלי באותו היום סגרנו כבר על ההובלה מחיר בכל אופן ביום ההובלה הם הגיעו בזמן,רק חבל שלא ידעתי שבבניין יש מעלית אחרת הייתי מבקשת להוריד את המחיר מה שלדעתי היה צריך להיעשות אבל לא משנה, עכשיו לא מספיק זה שהם אחלה עוד במהלך ההובלה עבר איזה מישהו כנראה עם אופניים ונכנס לי במגירה של אחת השידות אז הם שלחו את זה לנגר ותיקנו לי את זה וזה היה אצלי כבר למחרת מתוקן,בכל אופן אחלה חברה אני שמחה שהגעתי אליהם.
 
פרטי ההזמנה:
מקרר, שולחן מטבח+4 כסאות, ספסל קטן, מיטת נוער, מזרן זוגי +בסיס עם ארגז מצעים, ארון מפורק ללוחות, כוננית, מזנון וטלויזיה "29.
נכתב ע"י מאיה   בתאריך  24-09-2007
ציון כללי:
 4
 
 
מחיר:1,500 ש"ח. 3 דברים לשיפור: 1.מקצועיות 2.שירות 3.זמינות. דבר לשימור: 1.מחיר. ביקורת מילולית: נותן השירות חזר אליי לאחר שהשארתי את הזמנת השירות הקראתי לו בשיחה את כל דברי ההובלה שיש לי בדירה סגרנו מחיר וסבבה קבענו יום להובלה ויום שהם יגיעו להביא לי את הקרטונים לאריזה ביום של הקרטונים הם שמו בטעות את הקרטונים בבניין על ידי בקומה רביעית ובמקום לתקן את זה ,אני בעצמי הלכתי לקחת אותם ולהעביר וזה הרבה קרטונים, טוב בכל אופן לא מספיק זה ביום ההובלה המובילים מאחרים לי בשעה וחצי ולאחר מכן עוד הם עולים אלי לדירה להתחיל להוביל והם אומרים לי שהם לא עושים את ההובלה כי יש לי דברים בדירה שלא הוזכרו ביום של השיחה בטלפון והתיישבו אצלי שעה בדירה בלי לעשות כלום עד שהמנהל שלהם יענה,טוב הוא ענה הם עשו את ההובלה בדרך הם גם דפקו לי כמה רהיטים וההובלה נעשתה לקיבוץ וליד הבית שלי יש דשא והם עלו עם משאית על הדשא ופוצצו צינור בקיצור כל מה שאפשר לדמיין הכי גרוע בהובלה זה הם.
 
פרטי ההזמנה:
הובלת דירה מכפר סבא- קומה 4 ללא מעלית לקיבוץ כיסופים- דירת קרקע
נכתב ע"י גלית   בתאריך  19-09-2007
ציון כללי:
 5.5
 
 
מחיר: 300 ש"ח. 3 דברים לשיפור: 1.מקצועיות 2.שירות 3.מחיר. 1 לשימור: 1.זמינות. ביקורת מילולית: נותן השירות חזר אליי באותו היום,הסברתי לו את ההובלה שאני צריכה,וסיכמנו על 300 ש"ח בטלפון הם הגיעו באותו היום לעשות את ההובלה ביקשתי שיסדרו בצורה מסויימת את הדברים במשאית אך הם לא עשו זאת אלא אם כן הצקתי להם,והשגחתי עליהם בכל מהלך ההובלה כמו ילדים והם היו ממש חצופים ולפתע גם המנהל התחיל להעלות לי את המחיר על עוד רהיטים ,בקיצור יצאתי ממש לא מרוצה מהסיפור.
 
פרטי ההזמנה:
מסלול ריצה,שידה קטנה , שולחן מחשב , מחשב, טלויזיה , ארונית קטנה ניידת , טוסטראובן
נכתב ע"י אילנית   בתאריך  17-06-2007
ציון כללי:
 8
 
 
ההובלה התבצעה במהירות וכמו שצריך, רונן נחמד ומעשי. מחיר טוב מאוד. ממליצה בחום. מחיר 750 שח להובלה חלקית.
 
פרטי ההזמנה:
שלום, אני עוברת לדירה ממש קרובה ואני צריכה סבל שיעביר לי: מקרר גדול, מכונת כביסה, מייבש, מיטה זוגית, תנור, מזנון, טלוויזיה וארון 5 דלתות (פירוק והרכבה).
 

כל הזכויות שמורות © Click2fix 2007. אין להעתיק את תוכן המודעות